(Фото) Ирина Шајк и Бредли Купер се маскираа исто со ќерката за Ноќ на вештерките

By

Ирина Шајк и Бредли Купер најдоа начин како и двајцата да го поминат Халовин со ќерката Леа. Поранешните партнери, кои раскина во јуни годинава, го поделија денот за да ја одведат Леа да собира слатки.

33-годишната манекенка и 2-годишното девојче се облекоа како Мини Маус за нивното заедничко излегување за Ноќта на вештерките.
Подоцна, малата Леа и 44-годишниот актер се маскираа во старици. Нивните костими најверојатно беа инспирирани од филмот „Госпоѓа Даутфаер“.

 

 

 

Ќе ви се допадне