(Фото) Ирина Шајк во порнокреација за новата ревија

By

Ирина Шајк објави фотка на Инстаграм со фотографија на која позира во несекојдневна проѕирна креација која го оцртува нејзиното тело. Широките и тесните ленти ѝ ги прекриваат интимните делови, додека, пак, градите ги покри со рацете. Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модната ревија, собраа преку половина милион лајкови и илјадници коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch.me

Website https://animeflix.nl: Watch Kujibiki♥Unbalance animeflix Episode 12 animeflix aot

https://wcostream.cc watch cartoons online wcostream

Negima!? Haru Special!? (https://gogoanime.be/m/WpQz) Episode Full

Zintro: https://www.zintro.com/profile/animefreakws

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/gogoanimelol/about-me/