(Фото) Ирина Шајк во танга на Ибица

By

По раскинувањето со Бредли Купер, Ирина Шајк постојано во центарот на вниманието. Таа со својата мајка Олга и со ќерката Леа се фотографирани додека уживаат на јахта на Ибица. Русинката носи зелено танга бикини , а светските медиуми ги објавија новите слики.

Инаку, по раскинувањето на четиригодишната врска си Бредли Купер, Ирина се исели од домот и се  посвети на своето семејство и работа. Тие по разделбата останале во добри односи, но малата Леа и припаднала на Ирина.

Ќе ви се допадне