(Фото) Кајли Џенер стана русокоса

By

Кајли Џенер, најмладата сестра во семејството Џенер и Кардашијан, веќе не е црнка. Таа целосно го смени изгледот и стана русокоса. Под фотографијата објавена на инстаграм-профилот таа напиша „Мислам дека ми е судено да бидам русокоса“.

Фановите позитивно реагираа на драстичната промена на имиџот на Кајли. Комплименти доби многу, и за изгледот, ама и за фигурата, оти Кајли пред само два месеца ја роди ќерката Сторми.

Ќе ви се допадне