(Фото) Карди Би и купила на својата двегодишна ќерка дизајнерски чанти од триесет илјади долари

By

 

Американската раперка Карди Би неделава и купи седум нови дизајнерски чанти на нејзината двегодишна ќерка во вредност од 30. илјади долари.

Покрај прескапите дизајнерски чанти, раперката на малата Калчр купила и скап накит, како и украси за коса.

„Имав луд шопинг. Додуша, се за Калчр, не за мене. Се е во ред. Бог ми даде ќерка кукла со причина, нели“, изјавила 28-годишниот Карди за „Пејџ Сикс“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cardi B (@iamcardib)

Новите чанти и подароци за ќерката на Карди, чинат нешто помалку од 30 000 американски долари.

„Ова се случува кога Бог ќе ви подари ќерка која долго сте ја посакувале. Купувам повеќе за неа отколку за себе“, додала раперката.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven anime heaven anime: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 13

4Anime 4anime in english: One Piece Episode 969