(Фото) Касандра го поздрави Ноле по победата во Париз

By

Познатата колумбиска актерка Кораима Торес, најпозната по улогата на Касандра во популарната латино-серија, преку „Инстаграм“ му ја честиташе победата на Новак Ѓоковиќ на „Ролан Гарос“. Таа објави негова фотографија и напиша „Браво, Ноле“.

Кораима, која во времето кога беше најпопуларна, ги посети Македонија и Србија, беше пречекана како голема ѕвезда. Таа и денес често се навраќа на тие денови и со емоции зборува за тоа како ја пречекале на Балканот.

Ќе ви се допадне

https://animedao.nl my hero academia heroes rising animedao. Tokyo Godfathers Remastered (Dub) (https://animedao.nl/m/gVgk) Episode Full

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Akame ga Kill! Recap Episode Full - Raw

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Cheer Boys!! (Dub) Episode 12

KissAnime Roundme: https://roundme.com/@kissanimemx/about