(Фото) Кејт Хадсон позираше сосема гола и го налути својот брат

Актерката Кејт Хадсон се соблече сосема гола за на Инстаграм. Голите гради Хадсон ги покрива со долгата руса коса, додека ужива пиејќи кафе.

„Сонцето излезе“, напиша таа.

На оваа слика реагираше нејзиниот брат Оливер Хадсон, кој не ја одобри фотографијата со коментар „Не“.

Оливер и две години помладата Кејт се многу блиски, тие обично заедно поминуваат годишни одмори со своите деца.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)