(Фото) Кејт Мидлтон разголена, војвотката ги крши кралските правила

By

На социјалните мрежи се споделува фотографија од војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон со нејзиниот сопруг принцот Хари. На фотографијата двајцата се разголени. Тие шетаат на плажа во костими за капење.

Двојката предизвика големо внимание во јавноста и секој нив чекор е следен. Фотографијата со Кејт Мидлтон и принцот Вилијам е направена на нивниот меден месец пред осум години.

Ништо не би било чудно ако на фотографијата двајцата не се во костим за капење на плажа, со оглед на тоа дека е познато какви се строгите правила на кралското семејство и кон кои Кејт Мидлтон мора да се придржува.

 

 

 

Ќе ви се допадне