(Фото) Ќерката на Алек Болдвин повторно провоцира со голи фотографии

By

Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер, Ајрланд повторно објави гола фотографија. Таа позираше гола во море и рече дека сака да остане тука засегкогаш. Од фановите пак кои ги има над 700.000, доби само убави коментари.

dobivaj vesti na viber

„Прекрасно тело. Обожавам колку си реално. Ова е нешто што ни требаше. Уметност на природата“, биле само дел од комплиментите од фановите.

Ова не е првпат манекенката да објави голи фотографии. Претходно беше качена и на мотор, а на себе имаше само градник, долна облека и чизми. Татко ѝ тогаш ѝ посочи дека не му се допаѓа тоа што го прави.

За потсетување, Ајрланд е во врска со португалскиот музичар RAC.

Ќе ви се допадне