(Фото) Ќерката на Брус Вилис топлес со влакна под пазуви

By

Дваесет и шестгодишната ќерка на Брус Вилис, Скаут, објави неколку фотографии во топлес издание по кои можат да се прочитаат коментари од нејзините обожаватели за нејзиниот природен изглед.

Скаут остави впечаток со негрижата за пазувите.

А по две фотографии во бикини, следеше и една фотографија во топлес издание.

Ќе ви се допадне