(Фото) Ќерката на Мадона секси во долната облека на Ријана

By

Лурдес Леон (24), ќерката на Мадона, е ново заштитно лице на модниот бренд на Ријана „Севиџ икс Фенти“. Таа објави неколку слики во секси долна облека, тиркизни парчиња дополнети со многу асесоари и кожени чизми над колена.

Новите провокативни слики на Лурдес предизвикаа позитивни коментари во јавноста, па фановите на Ријана велат дека пејачката направила вистински избор што ја ангажирала неа.

Претходно, манекенката беше дел од новата кампања на Сваровски, за нивната најнова линија накит за млади дами.

Ќе ви се допадне

Website https://animeheaven.pro: Watch Detective Conan OVA 01: Conan vs. Kid vs. Yaiba animeheaven Episode Full anime heaven org

Upotte!!: Miatte Waratte (Dub) Episode Full

Inukami! The Movie: Tokumei Reiteki Sousakan Karina Shirou! (https://animebee.to/m/moxx) Episode Full

Royal Space Force: The Wings of Honneamise (Dub) (https://animetv.cc/m/VpQK) Episode Full

Filesharingtalk: https://filesharingtalk.com/members/518925-animefreakws

Zotero: https://www.zotero.org/gogoanimebe/cv