(Фото) Кетрин Зета Џонс со ќерка ѝ во машки костуми диктираат мода

By

Глумицата Кетрин Зета Џонс и нејзината 16-годишна ќерка Кaрис се сликаа за насловната страница на шпанската верзија на магазинот „Венити фер“. 49-годишна актерка и нејзината ќерка носат елегантни костуми од „Фенди“, во маслинесто зелена боја. Ова не е прва заедничка насловна страница на мајката и ќерката. Тие лани во септември позираа заедно за насловната на Town & Country.

Ќе ви се допадне