(Фото) Ким Кардашијан гола на насловна страница на секс-списание

By

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан се сликаше топлес за насловната страница на секс-списанието „Ричардсон“ кое годинава слави 20 години од постоењето. Сликите ги направи еден од најпознатите светски фотографи Стивен Клајн.Фотографиите се инспирирани од аниме-филмот Perfect Blue, на јапонскиот режисер Сатоши Кона, па Ким на сликите изгледа речиси како робот.

Старлетата освен што се фотографираше, даде и интервју за роденденскиот број на списанието и зборуваше за прватниот живот, за статусот на секс-симбол и за мајчинството.

Ќе ви се допадне

World Trigger Episode 73 at website https://animeflix.nl. See more darling in the franxx animeflix

Haikyuu!!: To the Top Episode 13 at AnimeFreak kiss anime freak