(Фото) Ким Кардашијан совршено згодна и секси

Најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан објави нови фотографии на „Инстаграм“, во сив фустан, под кој носеше црвена танга.

Фановите и коментираа дека досега немала објавено ваква безобразна слика и дека е совршено згодна и секси. Кардашијан на себе носеше и огромна црна ташна и златна огрлица околу вратот.

Објавените фотографии за кратко време ги прегледаа повеќе од 2,7 милиони луѓе. За потсетување, славната старлета неодамна се пофали дека на социјалните мрежи ја следат 190 милиони фанови.