(ФОТО) Конечно повторно е секси: Анџелина има неколку килограми повеќе прошета без градник

Она е една од најубавите жени на светот, но во последно време во нејзиниот живот има големи турбуленции.

Во последниот период беше не мета на остри критики поврзани со нејзиниот изглед. Помина низ анорексија и имаше само 34 килограми, а поради големите шанси да заболи од рак на дојки, направи двојна мастектомија.

На целата ова мака, се разведе од Бред Пит. Ваквите случувања негативно се одразија на нејзината психичка состојба. Меѓутоа, овие фотографии покажуваат дека познатата глумица успеа да се издигне над се и да се врати во нормала.

 

Таа е сликана додека шета со своите три ќерки во Лос Анџелес. На себе носеше блуза на прерамки, долга сукња и марама.

 

 

Scroll to Top