(Фото) Кристина Агилера некогаш секс-симбол, денес непрепознатлива

By

Кристина Агилера (38) во текот на 90-тите години беше на врвот на својата кариера. Својата пејачка кариера ја започна откако од страна на „Дизни“ беше прогласена за глас на генерацијата.

dobivaj vesti na viber

Во текот на целата кариера ја споредуваа со Бритни Спирс и отсекогаш постоеше тивок натпревар помеѓу нив две. Таа се повлече од сцена за да се посвети на мајчинството и никогаш повеќе не успеа да ја врати  својата стара слава.

Агилера се појавила на премиерата на филмот „Семејството Адамс“ за која го снимила синглот со наслов Haunted Heart, а фановите биле изненадени од нејзиниот изглед и изјавиле дека целосно се уништила.

„Навистина претерала со ботокс“ – коментирале на социјалните мрежи.

 

Кристина во тект на 90-тите беше слаба така што многумина се прашувале што се случило со неа.

„Никогаш не би сакала да се вратам во она време кога имав 20 години. Тогаш се чувствував толку несигурно“ – изјавила Кристина.

„Сега имам многу самодоверба и свесна сум за себе. Преживеав многу работи и се чувствувам одлично. Задоволна сум со своето тело“ – одговорила Кристина на негативните коментари.

Ќе ви се допадне