(Фото) Лејди Гага кралица на плажите

By

Лејди Гага важи за кралица на екстравагантнот аутфит, црвен тепих и сцената. Ова лето ја доби титулата кралица на плажата.

Популарната пејачка имала голема акција на плажата во Малибу, каде се сликата за еден едиторијал. Ексцентричната уметничка се облекла и повеќе од провокативно. На себе имала проѕирен бел фустан и танга.

Без градник и во секси издание, Гага го привлече вниманието на присутните, а папараците ја уловија во вистински момент.

Во еден момент пејачката за потребите на сликањето влегла во море, а потоа се превртувала на песокот. Кога излегла од водата, романтичниот фустан станал проѕирен, па сите присутни ја одмерија од глава до петицити. Можеа да ги видат голите гради и задник.

Таа без срам продолжи да позира, а сликите ги обиколија цел свет. Пејачката стана кралица на социјалните мрежи. Освен комплименти од машките, Лејди Гага ги воодушеви и жените, кои признаа во коментарите дека и завидуваат на нејзината фигура.

Лејди Гага неодамна беше уловена од папараците како лежи на плажа во Хемптон, додека во раката држеше чаша бело вино.

Многумина тогаш прокоментирале дека оваа пејачка треба да биде пример за жените на плажа затоа што не позира и прави селфиња.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee: Sherlock Hound anime episode 26 online free at https://animebee.to gogoanime

Watch Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's Report (Dub) Episode Full

A pr-cy: https://a.pr-cy.ru/gogoanime.be

Myspace: https://myspace.com/animefreakws