(Фото) Лени Кравиц се соблече, секси стомачни и на 55

By

Рок музичарот Лени Кравиц се соблече и објави фотографија на социјалните мрежи. Сликан е без блуза, а сите комплименти ги собра зардаи стомачните мускули и тетоважите. Музичарот кој во мај имаше концерт во Скопје, има 55 години, но според коментарите на  фановите, тој изгледа дупло помлад.

Ќе ви се допадне