(Фото) Лијам Хемсворт има нова девојка

By

Актерот Лијам Хемсворт брзо ја преболе неговата поранешна сопруга Мајли Сајрус и сега е заљубен во неговата нова девојка австралиската манекенка и актерка Медисон Браун, пишуваат светските медиуми.

dobivaj vesti na viber

Двајцата држејќи се за рака, се видени како шетаат низ улиците на Њујорк. Се бакнувале и гушкале и во ниту еден момент не се обдиувале да се сокријат од јавноста.

Подоцна папараците ги снимиле како ручаат во ресторан, а се возеле и во метро. Лијам пред два месеци се разведе од пејачката Сајрус. Двајцата беа во брак само една година.

 

Ќе ви се допадне