(Фото) Малите гради на Анистон ги разочараа обожавателите

Џенифер Анистон е една од омилените американски глумици. Taa oваа година го прослави својот 50-ти роденден, а заради нејзиното згодно тело таа може комотно да им конкурира на помладите колешки. Сепак, по објавената фотографија во бикини, се комнтираше за нејзините мали гради.

dobivaj vesti na viber

Scroll to Top