(Фото) Меган Фокс и Кортни Кардашијан со еротски пози продаваат долна облека

By

Актерката Меган Фокс и ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан се новите заштитни лица на брендот „Скимс“ на Ким Кардашијан. Сликани топлес и во еротски пози, тие ја рекламираат најновата колекција долна облека, која е наменета за сите дами.

Сликите од кампањата ги објавија на Инстаграм, а фановите на Ким велат дека ниедна претходна кампања не била толку жешка и заводлива.

Меган и Кортни се дружат од неодамна, бидејќи нивните партнери, музичарите Машин Ган Кели и Тревис Бејкер, се најдобри пријатели.

Ќе ви се допадне

Mix Master: King of Cards (Dub) Episode 39

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Git qt: https://git.qt.io/gogoanimebe

Tripline: https://www.tripline.net/animefreakws