(Фото) Ники Минаж како порно глумица

Американската пејачка Ники Минаж, е позната по специфичниот стил на облекување и по провокативните изданија. Но, според американските таблоиди, Ники се надминала себеси, во негативна смисла. Таа деновиве се појави на кошаркарски натпревар во облека која, таблоидите ја опишуваат како сталјинг за порно-филм. Тие на пејачката, во коментар ѝ порачаа да си вработи стилист, оти нејзините модни грешки се огромни.