(Фото) Никол Кидман во страст со Кит Урбан на плажа во Сиднеј

By

Никол Кидман (51) го привлекуваше вниманието во бикини додека уживаше на плажа во Сиднеј. Заедно со неа беа и нејзиниот сопруг Кит Урбан и ќерките Сандеј Роуз и Фејт Маргарет.

Бикините со точкаст принт на Никол се од Долче и Габана, а чинат речиси 700 долари.

Ќе ви се допадне