(ФОТО) Никол Шерзингер го истури задникот на базен, но кога стана…

Поранешната членка на групата „The Pussycat Dolls“ одмора во Грчка, и покажа какво фантастично тело има
Nikol Šercinger
Никол Шерцингер е една од најубавите и најатрактивни жени на планетата. Американската – секс бомба овие денови ужива во Грција, а на Инстаграм објави две фотографии кои баш ги израдува нејзините машки обожаватели.
На првата гледаме како Никол позира лежеечки крај базенот, а во прв план беше истакнат нејзиниот затегнат задник.

 

Foto: Instagram/nicolescherzy

Никол баш води сметка за својата линија. Таа ја објави фотката во бикини и ги покажа своите совршени стомачни.

Foto: Instagram/nicolescherzy
Scroll to Top