(Фото) Покрај куќарка на ранч – Хари и Меган со поинаква божикна честика

By

Хари и Меган објавија невообичаена божикна честитка со синот Арчи и во несекојдневно издание тие им посакаа среќен Божик на сите.

dobivaj vesti na viber

Фотографијата ја сними мајка ѝ Дорија Рагланд, а потоа ја испратиле како божикна честитка до организацијата за заштита на животните „Мејхју“.

„Воодушевени сме од божикната честитка од војвотката од Сасекс, која и лично донира средства за помош на кучињата, мачките и целата наша заедница. Од сите нас и ние им посакуваме среќен Божик“ напишаа од „Мејхју“.

Хари и Меган божикните празници нема да ги поминат со британското кралско семејство. Тие заедно со синот Арчи првпат ќе го прослават Божик заедно на својот имот во Калифорнија.

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)

aniwatcher app AniWatch Dragon Ball Super

My Hero Academia Season 2 (Dub)

High School DxD

AniWatch Black Clover (Dub) Episode 166