(ФОТО) Поранешниот на Анистон во љубов со Ема Стоун

By

Ема Стоун и Џастин Теру сè почесто се појавуваат заедно во јавноста што веднаш ги разгори шпекулациите дека се пар. Актерите беа забележани за време на МЕТ гала вечерта, а воедно и во домот на Теру.

dobivaj vesti na viber

Додека тој си поминува одлично во друштво на Ема, неговата сега веќе поранешна сопруга, Џенифер Анистон, се справува со новата гласина поврзана со неа и Бред, според која тие се смириле.

Ќе ви се допадне

watch anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime1 Record of Ragnarok

anime online JUJUTSU KAISEN (Dub)

GoGoAnime Record of Ragnarok Episode 5

stream anime online Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 23

tải go88