(Фото) Порно актерката Сторми Даниелс без шминка

By

Порно актерката Сторми Даниелс која деновиве беше во центарот на вниманието поради скандалот со американскиот претседател Доналд Трамп, повторно е активна на социјалнтие мрежи.

Поранешната љубовница на Трамп, објави фотографија на која е без шминка. На себе има само шешир и минијатурно бикини. Голем број од коментарите под фотографијата посочуваат дека изгледа толку добро, што не чуди тоа што на неа „паднал“ и американскиот претседател.

Сторми Даниелс го обвини Доналд Трамп дека ја подмитил со 130.000 долари, само за да молчи за нивната љубовна афера, во пресрет на кампањата за американските избори, со цел да не му наштети на неговиот углед.

Ќе ви се допадне

AnimeDao tokyo ghoul animedao: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview

AnimeHeaven toradora anime heaven: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement (https://animeheaven.pro/m/zDP2) Episode 14