(Фото) Пријанка Чопра направи моминска забава во Амстердам

By

Пријанка Чопра во бел фустан ја прослави својата моминска забава. Чопра носеше на себе облека Tiffany & Co., а забавата беше во Амстердам. Ѕвездата со индиско потекло објави слики на  Инстаграм на кои позира со џемпер со должината на мини фустан, од кој излегуваат пердуви, и исти чорапи под чизмите со змиски принт.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Say "I Love You". anime episode 13 online free at https://animeflv.uk watch anime free

Watch Steins;Gate: Kyoukaimenjou no Missing Link - Divide By Zero (Dub) Episode Full

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Website https://animekisa.in: Watch Di Gi Charat Summer Special 2000 animekisa Episode 4 watch anime

Bigpictureclasses: https://www.bigpictureclasses.com/users/animefreakws

Zeef: https://zeef.com/profile/kissanime3