(Фото) Рене Зелвегер се здебели 20 килограми за новата серија

By

На интернет се се објавено фотографии на кои Рене Зелвегер изгледа драстично поинаку. Со пократка коса, 20 килограми вишок, актерката е речиси непрепознатлива.

И покрај муабетите што се случува со глумицта, таа и овој пат се  здебели поради улогата во серијата и уште еднаш докажа дека е професионалка.

Папараците ја уловија на снимањето на серијата „The thing about Pam“, во која ќе го толкува ликот на осудениот убиец Пем Хоп. Рене се здеблуваше и за филмот „Дневникот на Бриџит Џонс“ кој имаше два дела.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch WorldEnd: What are you doing at the end of the world? Are you busy? Will you save us? (Dub) animedao Episode 12 animedao my hero

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Website https://animekisa.in: Watch Sinbad: The Magic Lamp and the Moving Islands animekisa Episode Full anime

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeTV: Classroom of the Elite (Dub) anime episode 12 online free at https://animetv.cc m2 chia anime tv