(ФОТО) Ријана со досега никогаш поголеми гради – Сите се ѕвереа во неа

By
Музичката ѕвезда привлече огромно внимание на еден настан во Лондон.

Ријана важи за една од најпосакуваните жени на планетата. Овој пат, музичката ѕвезда повторно се најде во центарот на внимание. Таа за европската премиера на филмот „Валеријан“, во Лондон облече црвен фустан, кој се спои за нејзиното тело.
До израз дојдоа нејзините гради, кои, на прв поглед изгледаа никогаш поголемо.

 

Се, разбира сите погледи беа упатени кон неа.

 

Ќе ви се допадне

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime online Redo of Healer

My Hero Academia Episode 8

AnimeHeaven Record of Ragnarok

AnimeHeaven My Hero Academia (Dub)

stream anime online Dragon Ball (Dub)