(Фото) Ријана со дечкото од јахта на Барбадос до ресторан во Лос Анџелес

By

Мегапопуларната пејачка Ријана е во љубовна врска со раперот Асеп Роки.

Вљубената двојка најпрво е видена на крстарење на брод, на нивниот заеднички одмор во родниот град на Ријана, Барбадос, а потоа и во ресторан во Лос Анџелес.

Ријана и Асеп разменувале бакнежи во текот на одморот на Барбадос, што се гледа и на една од фотографиите, а наводите посебно се потврдуваат откако биле видени како разменуваат нежности во ресторан во Лос Анџелес, пишуваат таблоидите.

„Одвоено дојдоа во ресторанот, но само што седнаа разменија сочен бакнеж пред сите. Беа во друштво на пријатели и цело време разменуваа нежности, што значи дека веќе не ја кријат љубовта“, изјавил очевидец .

Откако медиумите ја открија нивната врска, Ријана и Асеп не сакале да коментираат за тоа и изјавиле дека тие се само пријатели.

 

Ќе ви се допадне

Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 25 at website https://animeheaven.pro my anime heaven

Watch Gleipnir (Dub) Episode 6 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 1 month trial