(Фото) Рита Ора објави нова секси фотка, ама коментарот на мајка ѝ ги засени градите

By

Рита Ора објави фотографија и напиша дека не може да најде бикини, а вниманието на фановите го привлече коментарот на нејзината мајка.

„Не можам да најдам бикини“, напишала 29-годишната пејачка покрај фотографијата во градник за која добила повеќе од 750.000 лајкови и илјадници комплименти.

„Добра работа што ги најде пантолоните“, коментирала нејзината мајка Вера и добила бројни лајкови.

Рита Ора со своите 16,1 милион следбеници, често споделува слики во жешки изданија, а нејзината мајка, психијатар, често коментира на нив. Претежно таа, исто така, ѝ дава комплименти, но повремено знае и да се шегува со неа, како што е во овој случај.

View this post on Instagram

Can’t find my bikini. 🥴

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Ќе ви се допадне