(Фото) Селма Хајек покажа колку е секси

By

Познатата актерка Селма Хајек, објави на Инстаграм неколку фотографии на кои е во костим за капење.

Селма позира во плиткото, во секси заводлива поза, коментираат нејзините фанови.

„Понекогаш само треба се опуштиш и да се препуштиш на водата“, напиша глумицата, која на Инстаграм ја следат повеќе од 10 милиони следбеници.

„ Совршено тело, Селма“, “ Ти се една од најсекси жените„, “Господе, каква жена“… се само дел од коментарите.

Ќе ви се допадне