(Фото) Шерон Стоун има 38 години помлад дечко, чуден тип со златни заби и го крие лицето

By

Холивудската ѕвезда Шерон Стоун (63) има нов дечко, раперот РМР кој е 38 години помлад од неа. Глумицата и музичарот се гледаат неколку месеци, а често излегуваат и во ноќните клубови во Лос Анџелес, пишуваат американските медиуми.

Раперот во јавноста е познат по тоа што го крие лицето, носи маска и има златни заби, па многумина се изненадени од изборот на Шерон.

„Не личи на нејзин тип, а би можел да ѝ биде и син“, коментираат на Твитер.

Извор близок до раперот за „Ас викли“ тврди дека Шерон и РНР се само пријатели и дека медиумите ја измислиле врската за да има што да пишуваат.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE

Midnight Occult Civil Servants (Dub) Episode 12

AnimeBee: Wangpai Yushi anime episode 13 online free at https://animebee.to anime to watch

Watch anime online for free at AnimeHeaven dubbed anime