(Фото) Шерон Стоун во лифт со мистериозен маж, глумицата заведува и на 64 години

By

Шерон не престанува да го привлекува вниманието на фановите и секое нејзино излегување не поминува незабележано, пишуваат медиумите. Овој пат папараците ја снимија во друштво на мистериозен маж во ресторан во Беверли Хилс. Тие ги фатија заедно прегрнати и во лифт.

Многу фанови ја прашаа кој е мистериозниот маж кој и правеше друштво. Шерон за оваа пригода имаше лежерна комбинација. Таа носеше широки панталони усогласени со сакото. За потсетување, Шерон неодамна стана заштитно лице на модната куќа Dolce&Gabbana.

Таа блесна и на нивната ревија во Венеција. Таа објави и фотографија од таму, како ја повтори култната сцена од „Основен инстикт“. Кратко време потоа одлучи да се повлече од јавниот живот и да направи пауза од обврските и медиумското внимание.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: Bus Gamer anime episode 3 online free at https://kissanime.mx kissanime pokemon

Joker Episode 13

AnimeHeaven: Power Battle Watch Car (Dub) anime episode 26 online free at https://animeheaven.pro anime heaven site

Website https://animefreak.ws: Watch K: Missing Kings animefreak Episode Full animefreaks official website

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch