(Фото) Тајна венчавка на Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт

By

Пејачката и глумица Мајли Сајрус се венча тајно со актерот Лиам Хемсворт, тврдат американските медиуми. 26-годишната Мајли и две години постариот австралиски актер се венчале во нивниот дом во Тенеси минатиот викенд, а на свадбата биле поканети само неколку нивни пријатели и роднини.

На инстаграм се појави видео на кое Мајли е облечена во бело, а Лиам во елегантен костум, на кое сечат торта. Двојката досега не потврди дека навистина се венчале.

Мајли и Лиам беа свршени во 2012 година, но се разделија една година подоцна. Се смирија по три години, во 2016 година, а неколку месеци подоцна открија дека повторно се вериле.

Ќе ви се допадне

.hack//roots (https://animepahe.cc/m/3APr) Episode 26

ANIMEFLIX: SSSS.Dynazenon anime episode 12 online free at https://animeflix.nl animeflix beastars

Papa datte, Shitai (https://wcostream.cc/m/79kK) Episode 1

https://animekisa.in dubbed anime

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimebe

Forums alliedmods: https://forums.alliedmods.net/member.php?u=312430