(ФОТО) Целиот свет зборува за нејзината убавина – Запознајте ја сестрата на Роналдо

Ѕвездата на Реал Мадрид Кристијано Роналдо заедно со семејството е на заслужен одмор на Ибица.

Светските медиуми и папараците очигледно не можат да кренат глава од секојдневните активности на семејството на Роналдо.

Прво неговата девојка го привлече вниманието со голото трудничко стомаче, потоа фудбалерот објави фотографија од близначињата, па полицијата му ја „чешлаше“ неговата јахта, а овој пат на мета е неговата сестра.

Катја Авеиро е една од најактивните на социјалните мрежи овие денови, покрај семејните фотографии таа објавува и доста провокативни слики на Инстаграм, но дали му е сеедно на фудбалерот останува времето да покаже, погледнете.

Scroll to Top