(Фото) Викторија Бекам со голи гради пред 30 години почнувала кариера

By

Викторија Бекам, поранешна пејачка и членка на групата „Спајс грлс“, низ годините го промени стилот. Но, и понатаму е влијателна модна икона, дизајнерка која секогаш привлекува внимание каде и да се појави. Глобалната мрежа е преполна со нејзини фотографии, но ретко може да се види како таа  изгледала пред три децении. Според некои медиуми, таа со фотосесии ја започнала својата кариера, како модел, а потоа почнала да се бави со пеење.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне