(Фото) Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

By

Холивудскиот актер Вил Смит, кој е познат по акционите филмови и одличниот изглед, овој пат ги изненади сите со неговиот пивски стомак. Актерот позираше гол во природа и вели дека никогаш не изгледал полошо.

„Ќе бидам искрен, јас сум во најлошата форма во животот“, напишал Вил Смит.

Актерот беше актуелен во изминатиот период со неговите изјави дека планира да ја остави глумата и како Кание Вест, да се кандидира за претседател на Америка.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix my hero academia heroes rising: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 (https://animeflix.nl/m/3PDm) Episode Full

AnimeDao classroom of the elite animedao: Don't Toy with Me, Miss Nagatoro (https://animedao.nl/m/63bz) Episode 4