(Фото) Вил Смит пушти пивски стомак: „Никогаш не сум бил во полоша форма“

Холивудскиот актер Вил Смит, кој е познат по акционите филмови и одличниот изглед, овој пат ги изненади сите со неговиот пивски стомак. Актерот позираше гол во природа и вели дека никогаш не изгледал полошо.

dobivaj vesti na viber

„Ќе бидам искрен, јас сум во најлошата форма во животот“, напишал Вил Смит.

Актерот беше актуелен во изминатиот период со неговите изјави дека планира да ја остави глумата и како Кание Вест, да се кандидира за претседател на Америка.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Will Smith (@willsmith)

Scroll to Top