(Галерија) Мишел Фајфер го покажа својот дом

By

Славната актерка Мишел Фајфер ги отвори вратите на својот дом вреден 30 милиони долари. Вилата во Сан Франциско е распослана на простор од 8,67 хекатри шума со прекрасен поглед на планини.

Изградена во 1940 година, вилата се наоѓа во затворената населба Вудсајд, а покрај интересниот ентериер, имотот поседува и голем базен, тениски терен и спа содржина.

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

AnimeFreak Dragon Ball (Dub)

free anime online One Piece

dubbed anime JUJUTSU KAISEN

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 21