(Галерија) Наместо да објавуваш голи фотографии би можела да се позанимаваш со квалитетна музика, фановите и се налутија на Мадона

By

Кралицата на поп-музиката, Мадона, повторно се најде на мета на негативни коментари. Фановите ја нападнаа откако објави нови голи фотографии на кои позира во мрежести чорапи и ги покажа голите гради. Многумина и замерија и дека користела фотошоп за лицето.

„Наместо да објавуваш ужасни голи фотографии би можела да се позанимаваш со некоја квалитетна музика. Само едно прашање, зошто го правиш ова. Госпоѓо, никого не го интересираат твоите гради и задник. Ќе сака ли оваа жена просто да исчезне и престане да не замара. Бламажа“, беа само дел од коментарите на гневните фанови.

„Убавина без цел. Дали убавината е без доблест. Но сите убави нешта. Тие ја имаат оваа функција. Да ги возбудуваат гледачите. На возвишената мисла. Слава на светот. Тоа е добар учител. Мери Оливер“, им напиша Мадона.

 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

sites to watch anime GoGoAnime Death Note

Attack on Titan Season 3 Episode 12

anime website My Hero Academia Season 3 (Dub)

english anime Tokyo Revengers

animes online How NOT to Summon a Demon Lord Ω