(Галерија) Велигден во домот на славните личности

By

Празнична атмосфера викендов владееше во домовите на верниците од католичка вероисповед.

По повод Велигден, славните личности се веселеа заедно со најблиските членови на семејството и споделија фотографии со своите фанови на социјалните мрежи.

Семејството Бекам

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Сиара и Расел Вилсон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Russell Wilson (@dangerusswilson)

Ева Лонгорија

Лонгорија сподели фотографии со синчето Сантијаго.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Криси Тиген и Џон Леџенд

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)

Џиџи Хадид

Џиџи ја облече ќеркичката во костим како зајаче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ентони Хопкинс

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

Шакира

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Хали Бери

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Кејт Хадсон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

Ќе ви се допадне

AnimeFreak vinland saga animefreak: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 11

WCOStream black clover wcostream: Watch Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 3 (https://wcostream.cc/m/PWl4/ep-3)