(Галерија) Велигден во домот на славните личности

By

Празнична атмосфера викендов владееше во домовите на верниците од католичка вероисповед.

По повод Велигден, славните личности се веселеа заедно со најблиските членови на семејството и споделија фотографии со своите фанови на социјалните мрежи.

Семејството Бекам

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Сиара и Расел Вилсон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Russell Wilson (@dangerusswilson)

Ева Лонгорија

Лонгорија сподели фотографии со синчето Сантијаго.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Криси Тиген и Џон Леџенд

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)

Џиџи Хадид

Џиџи ја облече ќеркичката во костим како зајаче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ентони Хопкинс

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anthony Hopkins (@anthonyhopkins)

Шакира

View this post on Instagram

A post shared by Shakira (@shakira)

Хали Бери

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Кејт Хадсон

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Komi Can’t Communicate Episode 4

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

watch anime online Pokémon Journeys: The Series

anime website My Hero Academia Season 2 (Dub)

My Hero Academia Season 2