Георгина заработи два милиони евра за две видеа објавени на Инстаграм

By

Георгина Родригез, свршеницата на Кристијано Роналдо, заработи два милиони евра за две видеа објавени на „Инстаграм“. Таа на видеата рекламира избелувачи на заби. Георгина има 15 милиони следбеници, многу помалку од Роналдо, но заработува многу од рекламирањето производи. Таа најчесто промовира долна облека, а шпанските, португалските и италијанските брендови сè почесто ја ангажираат за своите кампањи.

Ќе ви се допадне

Watch Attack on Titan Final Season Episode 2 at website https://animeflix.nl animeflix my hero

Xie Wang Zhui Qi Zhi Yishi Qingcheng (https://gogoanime.be/m/eWOl) Episode 4 at website https://gogoanime.be gogoanime food wars