Хајди Клум позира топлес и во црна танга, манекенката ужива во Франција

Манекенката Хајди Клум позира топлес и црна танга додека во рака држи само бела роза. Русокосата Германка откри дека ужива во Франција, каде што пристигна на 76. Кански филмски фестивал, кој заврши во саботата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

На црвениот тепих бившиот супермодел се појави во жолт фустан од кој и испаднаа градите. Следниот ден таа се појави со шеснаесет години помладиот сопруг, музичарот Том Каулиц (33), на хуманитарниот гала настан „amfAR“ против СИДА.

Хајди се одлучила за зелен фустан со пердуви кои допираа до подот во задниот дел и се влечкаа, додека напред беше краток и имаше отворено деколте. Нејзиниот сопруг, член на групата хотели Токио, облече елегантен црн костум и бела кошула, и го искомбинирал со црна машна.

Поранешниот супермодел е позната по разголените фотографии на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Scroll to Top