Хајди сака секс петпати на ден

By

Германскиот модел Хајди Клум има 44 години. Таа неодамна ја откри тајната за својата убавина – редовен секс, петпати на ден. Во интервју таа сподели дека сексот најдобро влијае на нејзината форма и го зајакнува нејзиното тело. Хајди препорачува секс во автомобил, во кујната, во спалната соба, каде било, само да се практикува постојано.

„Таа си има бележник во кој запишува секојпат кога има секс и кога била задоволна“, изјави одамна близок пријател на Флавио Бријаторе, кој од првиот човек на Формула 1 дознал за тајните на Клум.

Хајди, пак, од неодамна е во врска со пејачот Том Каулитц, кој е 16 години помлад од неа.

Ќе ви се допадне

Jujutsu Kaisen (TV) Episode 14 at KissAnime kissanime news

Watch Xie Wang Zhui Qi Zhi Yishi Qingcheng Episode 4 (https://animeflix.nl/m/P1gB/ep-4) at ANIMEFLIX animeflix dragon ball z