Хали Бери можеше да биде Меган Маркл и да стане британска принцеза

By

Актерката Хали Бери се пронајде себе си на една фотографија од британското кралско семејство. Станува збор за постер од глумицата, кој принцот Хари го закачил во неговата соба за време на студентските денови.

„Да принцу Хари те гледам“, се пошегувала Хали на фотографијата која ја споделила на социјалните мрежи.

Голем број од коментарите на нејзините обожаватели биле на сметка на актерката. Тие се пошегуваа дека Хали би можела да се најде на местото на Меган Маркл, ако на време го запознала принцот Хари.

Фановите во коментарите напишале дека фотографијата можела да стане принцеза, а фотографијата претставува вистинско злато за неа, штом успеала да ги освои симпатиите на еден принц.

Покрај холивудската актерка, во собата принцот Хари чувал врамена фотографија од неговата покојна мајка принцезата Дајана. Идентитетот на останатите девојки на ѕидот остануваат мистерија, затоа што Хари го пресекол тој дел.

 

 

 

 

Ќе ви се допадне