Ирина Шајк со ќерката Леа на прошетка низ студениот Њујорк

By

По разделбата, кружеа гласини дека Ирина Шајк и Бредли Купер многу лесно се согласиле да ги распределуваат родителските обврски околу нивната заедничка ќерка.  Кога Ирина патува низ светот на модни настани, Бредли се грижи за ќерката, а кога тој е зафатен, таа е посветена мајк, пипуваат српските медиуми. Славната Русинка беше фотографирана со 2-годишната Леа на прошетка низ Менхетен.

Ќе ви се допадне

AnimeTV anime tv shows netflix: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 1

GoGoAnime my hero academia season 4 gogoanime: Watch Redo of Healer Episode 7 (https://gogoanime.be/m/B1Jx/ep-7)