Италијанскиот милионер ги шокираше сите со тоа што го облече на себе

By
Необичниот стајлинг на Џанлука Вакија привлече внимание на социјалните мрежи.Тој речиси секојдневно е во центарот на вниманието, а овој пат италијанскиот милионер на Инстаграм објави нова фотографија, на која се пофали со невообичаениот стајлинг поради кои Инстаграм се стресе.

Џанлука облече нешто меѓу фустан и облик на кошула.

„Кошулафустан“, напиша тој.

Додека некои го пофалија неговиот стајлинг, некои прописно го искритикуваа и прашаа што е ова што го облекол. Дури некои се прашаа дали воопшто носи долен веш.

Што мислите вие? Дали ви се допаѓа неговиот стајлинг?

 

Shirtskirt😉 #gvlifestyle

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on

Ќе ви се допадне