Како изгледале познатите како деца

By

Некои од најпопуларните актери и музичари во светот изгледаат непрепознатливо на сликите од детството. Некои од нив се смениле малку во пубертетот, други си го смениле ликот со пластични операции. Меланија Трамп потрошила 12.000 долари за да изгледа така како што изгледа денес.

Можете ли да ги препознаете омилените славни лица на нивните детски фотографии?

Анџелина Џоли
Меланија Трамп
Мила Јовович
Елвис Присли
Витни Хјустон
Памела Андерсон
Антонио Бандерас
Том Хенкс
Мадона
Џони Деп
Џим Кери
Киану Ривс
Брус Вилис
Жан Клод Ван Дам
Орландо Блум
Николас Кејџ
Леонардо Ди Каприо
Силвестер Сталоне
Адам Сендлер

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven watch anime online: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 14

AnimeFreak watch anime: Gintama Episode 201