Ќе се снима римејк на „Телохранител“, култниот филм со Витни Хјустон и Кевин Костнер

By

Студиото „Ворнер брадрс“ ќе снима римејк на култниот филм „Телохранител“ со Витни Хјустон и Кевин Костнер.

Сценариото за новиот филм е во завршна фаза, а продуцентите за сега не откриваат кој ќе глуми во главните улоги. Американските медиуми за сега пишуваат дека тоа би можеле да се Крис Хемсворт со Теса Томпсон или Ченинг Тејтум со Карди Б.

„Телохранител“ беше премиерно прикажан во 1992 година и заработи 400 милиони во кината. Музиката од филмот се најде на листата на најпопуларна филмска музика на сите времиња.

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Okami-San and Her Seven Companions (Dub) anime episode 12 online free at https://gogoanime.be free anime

Website https://animedao.nl: Watch You're Under Arrest (1996) (Dub) animedao Episode 47 animedao one punch man

Website https://animepahe.cc: Watch Pretty Cure Max Heart: Friends of the Snow-Laden Sky animepahe Episode Full stream anime online

Watch anime online for free at AnimeBee watch anime

Sites google: https://sites.google.com/view/animedao-official/home

Ok: https://ok.ru/profile/579578743917/statuses/153417594747757